Balíček do letadla Biotrue® přistál v Evropě

Sdílejte:

Balíček do letadla Biotrue ® je nyní dostupný v očních optikách a nabízí uživatelům kontaktních čoček všechny výhody víceúčelového roztoku Biotrue v praktickém balení.

Každý balíček obsahuje dvě 60 ml lahvičky roztoku Biotrue, průsvitný plastový sáček se zipem, dvě pouzdra na čočky a pokyny pro údržbu, čímž pomáhá uživatelům kontaktních čoček zachovat čistotu a nezávadnost čoček během jejich cesty za prací nebo zábavou. Víceúčelový roztok Biotrue, jedinečná koncepce péče o čočky, je biologicky inspirován, aby fungoval jako oči a pomohl zachovat čočky vlhké až 20 hodin [i].

„Bausch + Lomb uznává, že během cestování chcete minimalizovat velikost a počet lahviček, které s sebou vezete, zejména pokud cestujete letadlem. Nový balíček do letadla Biotrue nabízí uživatelům kontaktních čoček výhody roztoku Biotrue v praktickém cestovním balení, čímž pomáhá uchovat čistotu a komfort čoček během jejich pobytu mimo domov,“ řekl Chris Carter, Senior Marketing Manager, Bausch + Lomb Europe and Emerging Markets, Vision Care. „Balíček do letadla současně nabízí oftalmologům, optikům a farmaceutům příležitost pro zvýšení prodeje tím, že poskytnou zákazníkům péče o čočky „v pohybu“ v nejrušnějším ročním období pro produkty používané při cestování.“

Roztok Biotrue byl vyvinut na základě intenzivních studií zaměřených na zkoumání přirozeného fungování oka s cílem usnadnit jeho čištění a zvlhčování a zachovat jeho zdraví. Má výjimečné dezinfekční vlastnosti [ii] a je navržen tak, že působí jako naše oči díky třem biologicky inspirovaným inovacím, které jsou téměř stejně pozoruhodné jako samotné oko. Jeho pH odpovídá pH zdravých slz, využívá oční lubrikační činidlo a udržuje aktivitu určitých prospěšných bílkovin, které se nacházejí v slzách. Víceúčelový roztok Biotrue převyšuje požadavky samostatného postupu pro dezinfekci výrobků FDA/ISO.2

Biotrue je aktuální novinka v produktovém portfoliu péči o kontaktní čočky společnosti Bausch + Lomb, které zahrnuje roztoky ReNu MultiPlus ®. 

————————————————– ——————————

[i] Údaje za rok 2010. Výsledky studie in vitro, zaměřené na posouzení uvolňování zvlhčujících činidel z různých materiálů používaných k výrobě silikon-hydrogelových čoček.

 [ii] Údaje za rok 2009. ISO / FDA samostatný postup pro dezinfekci výrobků pomocí víceúčelového roztoku BPZ02 s použitím a bez použití organické půdy

Sdílejte:
Kluci a holky z Bausch + Lomb

Jsme tým. Fascinují nás lidské oči. Máme rádi čočky a vše kolem nich. Pracujeme pro Bausch + Lomb. A snažíme se pomáhat a radit všem, kdo milují kontaktní čočky stejně jako my.