Chcete mít elektrizující pohled?

Sdílejte:

Pokud ano, nemusíte ho speciálně trénovat a ani nemusíte pokoušet prsty v elektrické zásuvce 🙂 Postačí jenom barevné čočky a věřte, že pohledy ostatních budete přitahovat jako magnetka. Přesvědčila jsem se o tom na vlastních očích a zkusila modré zázraky.

Většina lidí neustále touží po změně. Vždyť stereotyp je nuda, ne? A kromě toho najít člověka, který je spokojený ve všech směrech, je opravdu rarita. Já osobně bych na sobě také co-to změnila (pokud bych měla tu možnost) a přiznám se, že jsem zatoužila mít oči jiné barvy než ty moje nevýrazné lentilky. No jaké mi nadělili, takové mám – jsem si říkala, dokud jsem neslyšela o barevných čočkách. To je cool řešení!

Kdyby byl jen jeden odstín na výběr, nevymýšlela bych, ale když si máte vybrat z tolika pěkných, to je problém. Modré, zelené, hnědé? Po delším váhání jsem si nakonec nechala v optice poradit a vsadila na modré (odstín Topaz Blue) – Softlens Natural Colors (WEB), které mi zvýrazní mou přirozenou barvu duhovky. Výsledek byl opravdu fascinující! Dala jsem si je rovnou do práce a šokovou terapií vyzkoušela, jak budou lidé reagovat. Dokonce jsem si zapsala první reakce, abych vám je věděla popsat:

1. Wow! Vypadáš jako panenka! 🙂 (Kolegyně)

2. To máš jaké oči? (Kolega)

3. Jéé, vy máte barevné čočky? (Paní v jídelně)

4. I já chci zelené! (Kamarádka)

5. Ty seš hvězda! 🙂 (Kamarádka)

6. Doopravdy výrazná modrá! (Bratr)

7. Kde si je koupila? I já chci takové! (Kolegyně)

8. Nové oči? (Kamarád)

9. Nemůžu se koukat jinde! (Kamarád, vtipálek)

10. Neskutečné! (Kolegyně)

Reakcí bylo ještě pár, ale všechny je zde psát nebudu 🙂 A mé dojmy? Když jsem se viděla v zrcadle po nasazení obou čoček, připadala jsem si jako jiný člověk. Byla to změna, která se výrazně podepsala na tom, jak vypadám. Nové modré oči přitahovaly zvědavé pohledy a normálně jsem si užívala ten malý poprask kolem mých barevných lentilek. Vždyť se podívejte, vyfotila jsem si je (pouze mobilem) na porovnání a ten rozdíl spatříte již v prvním okamžiku 🙂

Sdílejte:
Kluci a holky z Bausch + Lomb

Jsme tým. Fascinují nás lidské oči. Máme rádi čočky a vše kolem nich. Pracujeme pro Bausch + Lomb. A snažíme se pomáhat a radit všem, kdo milují kontaktní čočky stejně jako my.