Čočky při sportu, a tedy i při hokeji

Sdílejte:

Všichni víme, že bez ostrého zraku je člověk téměř ztracený. A proto si mnozí z nás pomáhají čtyřmi očima – a to brýlemi nebo čočkami. Dnes budou hrát prim právě čočky, které nám pomáhají zdolávat běžný život bez problémů.

Nejdu zde vypisovat všechny výhody čoček a básnit o nich, ale pomůžu si, když jsou úžasné? 🙂 Ale teď vážně. Sluníčko se na nás pomalu mile usmívá, opět jsem měla příležitost uvědomit si, jak mi čočky usnadňují život. Jízda je jedna z těch činností, kdy si říkám, že je dobře, že nosím čočky. Úplně v pohodě si můžu dát sluneční brýle a kdykoliv jejich zase složit, aniž jsem si to nějak uvědomila. Jen pro srovnání, dávno jsem měla období, kdy jsem měla dioptrické sluneční brýle, ale s nimi to nebylo tak jednoduché a přirozené.

A to nemluvím o sportu. S přibývajícím sluníčkem to člověka láká do přírody, na brusle, kolo, zahrát si volejbal, badminton nebo jít si zaplavat. Když už je řeč o sportu, nedá mi nevzpomenout i hokej v tomto hokejovém období. Ruku na srdce – i při tomto sportu by byly brýle více než na obtíž. Dokonce si jako hokejový fanoušek nevzpomínám na žádného českého hokejistu, který by nosil brýle. Nevím, jestli někdo z nich nosí čočky, ale pokud ano, barevné to zřejmě nebudou, to bych si asi pamatovala. Když si to tak představím, mohl by to být zajímavý pohled v mnoha případech:) Ale stejně zajímavé by mohlo být číslo nás všech, kteří sledujeme hokej s klasickými nebo barevnými čočkami. No schválně, kolik si myslíte, že nás je? 🙂

 Vaše adminka.

Sdílejte:
Kluci a holky z Bausch + Lomb

Jsme tým. Fascinují nás lidské oči. Máme rádi čočky a vše kolem nich. Pracujeme pro Bausch + Lomb. A snažíme se pomáhat a radit všem, kdo milují kontaktní čočky stejně jako my.