Dovolená se blíží – berete si s sebou i čočky?

Sdílejte:

Konec června je tu a před námi letní prázdniny – tedy jak pro koho. My, co pracujeme na své a jiných důchody, se alespoň těšíme na vytouženou dovolenou. A kam se chystáte vy? Zůstanete v domovské zemi, nebo to bude exotika u moře? Berete si s sebou i kontaktní čočky? Důvod, proč se na to ptám je vcelku prozaický – vždyť sbalit se na týden nebo dva dá někdy zabrat. Já mám vždy pocit, že jdu někam na půl roku a balím všechno, co mi přijde pod ruku.

Drobnost sem, drobnost tam a najednou máte plné dva větší kufry. Dodnes si pamatuji, jak mě jednou nechtěli pustit do letadla směřujícího do Řecka – moje zavazadla byla totiž těžší o 15 kg a nemohla jsem si ani připlatit. Ani si už nevzpomínám, co všechno jsem musela vyhodit do popelnice, ale šťastná jsem nebyla, to mi věřte. Jakýkoliv „zlepšovák“ na kompaktní sbalení je proto vítán a já se těším, že o jednom takovém vím. 🙂

Jde o balíček do letadla Biotrue dostupný v očních optikách, který nabízí všechny výhody víceúčelového roztoku Biotrue v praktickém balení. Každý balíček obsahuje dvě 60ml lahvičky roztoku Biotrue, průsvitný plastové sáček se zipem, dvě pouzdra na čočky a pokyny k údržbě.

Jinak, víceúčelový roztok Biotrue je biologicky inspirován, aby fungoval jako oči a pomohl zachovat čočky vlhké až 20 hodin! Byl vyvinut na základě intenzivních studií zaměřených na zkoumání přirozeného fungování oka s cílem usnadnit jeho čištění a zvlhčování a zachovat jeho zdraví. Má výjimečné dezinfekční vlastnosti a je navržen tak, že působí jako naše oči díky třem biologicky inspirovaným inovacím, které jsou téměř stejně pozoruhodné jako samotné oko. Jeho pH odpovídá pH zdravých slz, využívá oční lubrikační činidlo a udržuje aktivitu určitých prospěšných proteinů, které se nacházejí v slzách. Když ho vyzkoušíte, sami zjistíte, jaký je skvělý – vždyť nakonec dejte vědět. 🙂

A abych nezapomněla – šťastnou cestu a příjemnou dovolenou všem! 🙂

Do brzkého psaníčka o 2 týdny 🙂

Vaše adminka 🙂

Sdílejte:
Kluci a holky z Bausch + Lomb

Jsme tým. Fascinují nás lidské oči. Máme rádi čočky a vše kolem nich. Pracujeme pro Bausch + Lomb. A snažíme se pomáhat a radit všem, kdo milují kontaktní čočky stejně jako my.