Kontaktní čočky, které fungují jako vaše oči!

Sdílejte:

Dáváte přednost kontaktním čočkám, které se oproti brýlím skvěle hodí na sport, neomezují zorné pole vidění, nezamlžují se a díky nim vyniknou vaše oči? Možnou nevýhodou u běžných čoček může být jejich náročnější údržba či ukládání. Seznamte se s kontaktními čočkami Biotrue ONEday, které si vaše oči zamilují.

Jedná se o jednodenní kontaktní čočky, nejzdravější a nejpohodlnější typy čoček, které ráno nasadíte a večer vyhodíte. Odpadnou vám tak starosti s roztoky a pouzdry. Biotrue ONEday představují nový způsob pohledu na svět.

Jak Biotrue ONEday fungují?

Kontaktní čočky mohou v průběhu dne osychat, vyvolávat tak pocity únavy, suchých očí, podráždění a rozostřeného vidění. Čočky Biotrue jsou navrženy pro pohodlné nošení tak, aby fungovaly, jako vaše oči. Povrch čočky napodobuje vlastnosti zdravých slz, čočka udrží vlhkost a svůj tvar i svoje optické vlastnosti. Díky tomu zůstane zrak ostrý po celý den, nerušen zkreslením či rozostřením. Jsou rovněž výjimečné prodyšností a vysokým rozlišením pro jasné vidění, a to i za špatných světelných podmínek.

800_800_infografika_biotrue-one-day

Produkty Biotrue jsou inspirovány vlastní fyziologií oka. Podívejte se na video, co je a jak funguje tato bioinspirace.

Bioinspirace & BiotrueONEday

Nyní můžete využít právě probíhající akce v optikách na kontaktní čočky Biotrue ONEday, kdy ve speciálním balíčku obdržíte: 33 % čoček navíc a balzám na rty v dárkové tašce.

Sdílejte: