Krása ve videoklipech není reálná

Sdílejte:

Pokud jste si doposud mysleli, že hvězdy ve videoklipech vypadají hezky díky své přirozené kráse a poctivé práci vizážistů, není to úplně pravda. Moderní technologie  totiž dokážou doslova zázraky, kterým naše oči bez problémů uvěří.

Dokazuje to hudební video maďarské zpěvačky Boogie (Csemer Boglarka), které je momentálním hitem internetu. Záměrem mladé umělkyně bylo znázornit a odhalit, jak uměle jsou vytvořeny mnohé videoklipy celebrit. Tvář Csemer se mění každou vteřinou a v závěru vypadá naprosto k nepoznání. Dokud jsem neviděla toto video, myslela jsem si, že celé dílo je zásluhou hlavně vizážistů a stylistů. Ale vypadá to tak, že za pár let nebudou tito odborníci vůbec potřeba. A my se budeme dívat na virtuální krásu, která nemá s realitou absolutně nic společného. Otázkou je, zda to tak budeme vnímat všichni, nebo se najdou i tací, kteří budou tento trend krásy bezhlavě následovat.

Milé dámy – to je odkaz pro vás. Nevěřte všemu, co vidíte, a zejména se nesnažte o dosažení něčeho, co nemusí být reálné. Krása je totiž relativní a každému se líbí něco jiného. Proto platí, že vypadáme tak, jak se cítíme, a krása mnohdy vyzařuje i z našeho nitra. Myslete na to při sledování videa, jehož odkazem je, abychom se měli rádi takoví, jací jsme 🙂

http://www.youtube.com/watch?v=sZwmo_2DOz0

Vaše adminka 🙂

Sdílejte:
Kluci a holky z Bausch + Lomb

Jsme tým. Fascinují nás lidské oči. Máme rádi čočky a vše kolem nich. Pracujeme pro Bausch + Lomb. A snažíme se pomáhat a radit všem, kdo milují kontaktní čočky stejně jako my.