Nemají oči?

Sdílejte:

Nevím jak vy, ale někdy mám pocit, že některé celebrity buď nemají oči, anebo jim chybí zrcadlo. Dokáží se totiž tak nevkusně obléct, že od stylové hvězdy mají na míle daleko. Abych svá slova potvrdila, porozhlížela jsem se po internetu a našla pár fotografií, které mluví samy za sebe.

Madonna

Co si budeme nalhávat – je to už paní, ale štíhlou a vysportovanou postavu jí mohou závidět i o 20 let mladší kolegyně. A právě proto je možná až nepochopitelné, že občas dokáže vyjít i v takovém stylu, v jakém ji zachytili i na této fotografii. Díky tomu má od módní ikony pořádně daleko a o ženskosti, která utekla na míle daleko, už raději pomlčím 🙂

 

 

David Beckham

Poznali jste toho „uhlazeného“ fotbalistu na kole? Na jedné straně určuje svým vzhledem módní trendy a na straně druhé je zabíjí takovým vzezřením. Jistě, na sport si neoblékne oblek od Armaniho, ale i při sportu lze být sexy nebo vkusně oblečený, chce to jen špetku správné fantazie.

 

 

 

Leonardo di Caprio

Co myslíte – byl venku se psem nebo právě dokosil trávník? Jeho outfit nejlépe odpovídá jedné nebo druhé možnosti, i když mnozí běžní muži by tak nevyšly ani jen z domu 🙂

 

 

 

Johnny Depp

Skvělý herec, který dal již několikrát najevo svému okolí, že si z toho, co si o něm druzí myslí, hodně nedělá. A možná tak nějak by se dal charakterizovat i jeho lhostejný vzhled, když zrovna není před kamerami nebo na červeném koberci.

 

 

 

Amy Winehouse

Celkově ztracený případ nejen po osobnostní stránce, ale i po stránce módy. No v tomto případě platí na 100%, že oči nebo zrcadlo chybí pokaždé, tedy nejen ve volném čase.

 

 

 

Christina Aguilera

Svou hudbu prodává nejen svým výjimečným hlasem, ale i sexy vzhledem. No platí to jen, dokud je řeč o profesionálních fotografiích z fotostudia anebo záběrech z obálek magazínů, ale pokud byste Christinu potkali jen tak na ulici, zřejmě byste ji za neodolatelnou krasavici nepovažovali.

 

 

 

Kdo další?

I vy jste viděli celebritu, která „nemá“ oči a neví se oblékat? Potěší mě, když mi napíšete jména nebo pošlete link:)

Vaše adminka

Zdroje foto: internet

Sdílejte:
Kluci a holky z Bausch + Lomb

Jsme tým. Fascinují nás lidské oči. Máme rádi čočky a vše kolem nich. Pracujeme pro Bausch + Lomb. A snažíme se pomáhat a radit všem, kdo milují kontaktní čočky stejně jako my.