Nové čočky PureVision ® 2 with High Definition ™ Optics umožňují jasné, ostré vidění

Sdílejte:

Společnost Bausch + Lomb uvádí na trh nové kontaktní čočky PureVision ® 2 with High Definition ™ Optics, poslední novinku v sortimentu čoček, které nabízí v Čechách a na Slovensku. Tyto nové měsíční kontaktní čočky mají snížit oslnění a tvorbu světelných kruhů, ale současně umožnit vynikající vidění. Jsou výsledkem spojení některých zlepšení, jejichž cílem je pomoci překonávat problémy, s nimiž se setkávají uživatelé kontaktních čoček, včetně sférické aberace, optického efektu, který může způsobit rozmazané vidění, oslnění a vznik světelných kruhů. Výsledkem je čočka, která umožňuje ostré, jasné vidění i za zhoršených světelných podmínek, spolu s mimořádným komfortem a prodyšností.

Čočky PureVision ® 2 with High Definition ™ Optics optimalizují design, aby snížily sférickou aberaci v celém rozsahu. Čočky jsou zabaleny v jedinečném roztoku, který poskytuje mimořádný komfort při jejich vkládání. Kromě toho zajišťují vysokou propustnost kyslíku během nošení, aby pomohli vytvářet zdravé prostředí pro oči. PureVision ® 2 with High Definition ™ Optics jsou jedny z nejtenčích čoček dostupných na trhu, umožňují i ​​velmi snadnou manipulaci.

„První reakce oftalmologů na nové čočky vycházející z prohlášení pacientů o skvělém vidění a komfortu, byly velmi pozitivní,“ řekla Cheryl Donnelly, ředitelka pro medicínské záležitosti EMEA, Bausch + Lomb Vision Care. „I průzkumy přinesly velmi pozitivní zpětnou vazbu od spotřebitelů. 84% hodnotilo čočky PureVision2 jako pohodlné při vkládání [i], 75% souhlasilo, že umožňují skvělé vidění, [ii] a 77% souhlasilo, že snižují oslnění a vznik světelných kruhů i za zhoršených světelných podmínek.“

Nedávná studie společnosti Needs, Symptoms, Incidence, Global Eye Health Trends (NSIGHT) provedená na 3.800 pacientech s korekcí zraku v sedmi zemích ukázala, že vidění je nejdůležitějším kritériem při výběru výrobků souvisejících s očima. Z uživatelů kontaktních čoček, kteří se setkali s oslněním nebo vznikem světelných kruhů, 90 procent prohlásilo, že mají zájem o roztok, který snižuje oslnění, zatímco 89 procent mělo zájem o roztok, který snižuje tvorbu světelných kruhů. Méně než 10 procent respondentů prohlásilo, že má řešení, které zcela odstraňuje tyto příznaky. Průzkum provedla nezávislá firma zabývající se průzkumy trhu Market Probe: Europe.

„Při návrhu čoček PureVision ® 2 with High Definition ™ Optics jsme zkoumali současné životní styly milionů pacientů. Tyto životní styly zahrnovaly činnosti, při nichž má vidění rozhodující význam, včetně jízdy v noci, učení se ve třídě a sportování,“ řekla paní Georgina Pinnington ze společnosti Bausch + Lomb. „Kontaktní čočky PureVision ® 2 with High Definition ™ Optics jsou navrženy tak, aby umožňovaly ostré, jasné vidění, zejména za zhoršených světelných podmínek.“

————————————————– ——————————
Reference

[I] Výsledky studie čoček PureVision ® „HD and PureVision ®, kterou provedlo 22 výzkumníků na několika místech. Po prvním dni nošení čoček 264 subjektů vyplnilo elektronický dotazník o účinnosti čoček.

[Ii] Výsledky studie č.. 648, kterou provedlo 21 výzkumníků na několika místech v květnu až červnu 2010, během níž 339 osob, které v současnosti nosí Si-Hy, se zúčastnilo „slepého“ 28-denního testování čoček PureVision ® „HD a PureVision ®.

Sdílejte:
Kluci a holky z Bausch + Lomb

Jsme tým. Fascinují nás lidské oči. Máme rádi čočky a vše kolem nich. Pracujeme pro Bausch + Lomb. A snažíme se pomáhat a radit všem, kdo milují kontaktní čočky stejně jako my.