O čočkách věru těžko…

Sdílejte:

Přišel na psa mráz! I když se téma kontaktních čoček zdá být nevyčerpatelné, přece jen i tomu nejfundovanějšímu člověku jednou dojdou nápady a najednou není o čem… a věru, povím vám, je to o ničem!

Věnovali jsme se už historii, která je opravdu interesantním tématem, ale samozřejmě ohraničenou, i když co bylo, to bylo a i když se dá cokoli přikrášlit, náš blog je seriozní zdroj informací. Seznámili jsme vás s novinkami na trhu, které už mezitím novinkami nejsou, poradili jsme vám, jak si vybrat správné čočky. Věnovali jsme se problémům, které vás trápí, a zodpověděli jsme vaše nejčastější otázky. No a nevynechali jsme ani zábavu.

V návalu zoufalství a nervozity z vlastní neschopnosti a absence kreativity jsem dnes začal uvažovat nad možností vykrádání cizích portálů, ale uznejte, zajímal by vás kocour s kontaktními čočkami? Odpověď je určitě jednohlasné ANO, ale jen proto, že se zajímáme i o osud jiných živočišných druhů a naše planeta vám není lhostejná.

Rozhodnutí pro mě bylo těžké, neboť nerad zatěžuji svoje okolí svými problémy. Jestliže jsme ale jedna velká čočková „famílie“, tak se na vás, moji milí sourozenci, rodiče, děti, sestřenice a bratranci, synovci, neteře, obracím s prosbou o pomoc. Určitě máte otázky anebo témata, o kterých byste si v souvislosti s kontaktními čočkami rádi přečetli. Neváhejte a nezahálejte! Všechny vaše inspirativní podněty a návrhy si s radostí přečtu v komentářích. No a pro náhodně zvolené příspěvky by se mohla najít i nějaká ta odměna…

Těším se na vaše ideje a vroucně se loučím!

S pozdravem

Admin

Sdílejte:
Kluci a holky z Bausch + Lomb

Jsme tým. Fascinují nás lidské oči. Máme rádi čočky a vše kolem nich. Pracujeme pro Bausch + Lomb. A snažíme se pomáhat a radit všem, kdo milují kontaktní čočky stejně jako my.