Opět blogujeme!

Sdílejte:

Milí přátelé kontaktních čoček,

s novým rokem přinášíme novou změnu a věříme, že bude i příjemná. Na naše stránky se opět vracejí osvědčené blogy o čočkách, které jsme pro vás psali již v minulosti nejen na stránkách našeho blogu, ale i na Facebooku. Chceme, aby to bylo opět příjemné, relaxační a možná i poučné čteníčko – po novém v dvoutýdenní periodicitě.

Proto by možná na začátek nemělo chybět trochu humoru, i když veselý Silvestr je už za námi. Víte, co všechno se může stát, pokud si nedáte vyšetřit svůj zrak? To vám předvede milá paní v důchodu, která se vrací s nákupy ke svému autu: http://www.youtube.com/watch?v=u06RjzIh9Ec

A víte, proč by pivovary neměli vyrábět čočky? Protože by to mohlo skončit i takhle: http://www.youtube.com/watch?v=Bz4UVpDp8sk

Platí tedy, že tuto odpovědnou úlohu třeba svěřit profesionálům, aby nám čočky pomáhali ve více směrech a nebyly nám na zátěž. A nejen to, s nošením čoček se nám aktuálně spájí i soutěž, ve které můžete hrát o 22 hodnotných cen. Stačí, když kliknete na aplikaci „Nahraj fotku a vyhraj“ – https://apps.facebook.com/capnicocku/, vyfoťte se s jakýmkoliv výrobkem Bausch + Lomb, fotku nahrajte a pokud získáte nejvyšší počet hlasů, hlavní výhra je vaše. Vcelku snadné, ne? Tak se pusťte do toho, protože do konce soutěže zbývá ještě pár týdnů, co je celkem slušná šance na výhru!

Vaše adminka 🙂

Sdílejte:
Kluci a holky z Bausch + Lomb

Jsme tým. Fascinují nás lidské oči. Máme rádi čočky a vše kolem nich. Pracujeme pro Bausch + Lomb. A snažíme se pomáhat a radit všem, kdo milují kontaktní čočky stejně jako my.