Pár originálních inspirací pro vaše oči a váš byt nebo dům

Sdílejte:

I vy se rádi inspirujete něčím hezkým a praktickým? Hlavně, když je to ještě i levné a ekologické, protože se použijí recyklované věci? Já sama bych něco takého nevymyslela, ale jsem okouzlená dobrými nápady, ke kterým se dostanete na internetu.

Právě tento víkend jsem pracovala na zútulnění pozemku kolem domu – připravujeme si zahrádku. Jak jsme uklízeli v garáži, najednou jsem tam uviděla dřevěné palety a protože je jich více než dost, chtěli jsme se jich zbavit. Řešením byla skládka, nebo je nabídnout někomu na topení anebo do krbu. Byla by to do jisté míry škoda, protože je to jinak vcelku kvalitní dřevo. Sama jsem na nic nepřišla, jak jinak by se daly použít, ale internet mě v této souvislosti opět nezklamal. Našla jsem tolik zajímavých a praktických nápadů, které se mi opravdu zalíbily. A když už jsem měla svou chvilku za počítačem, řekla jsem si, že se poohlédnu ještě i po jiných nápadech, díky kterým bych mohla využít i jiné, běžné materiály. Věřím, že se budou líbit i vám, protože mým očím se mnohé líbily až tak, že mi téměř čočky vypadly 🙂 Už jen zbývá věřit, že nic nezkazím a že se můj výtvor bude podobat těm na fotografiích 🙂

PET láhve

Pneumatiky

Jiné

Do brzkého psaníčka,

Vaše adminka

Sdílejte:
Kluci a holky z Bausch + Lomb

Jsme tým. Fascinují nás lidské oči. Máme rádi čočky a vše kolem nich. Pracujeme pro Bausch + Lomb. A snažíme se pomáhat a radit všem, kdo milují kontaktní čočky stejně jako my.