Pohrajte si s barvou očí

Sdílejte:

Nad tématem dnešního blogu jsem nemusela dlouho přemýšlet, protože jste mě motivovali vy. Zaujal vás poslední status na Facebooku o barevných čočkách. Vždyť je to lidské, že většina z nás touží po tom, co nemá.

Jinak tomu není ani u barvy očí, ale v tomhle směru nám to barevné čočky umí vcelku usnadnit. Stačí si jen vybrat vhodný odstín… ale který je ten vhodný? Myslíte si, že jako člověk s hnědýma očima budete vypadat stejně dobře s modrýma? Za pokus to přece jen stojí, ne? Vždyť nakonec jde o to, abychom upoutali něčím novým a zajímavým. A to se vám s barevnými čočkami určitě podaří 🙂

Pokud i tak váháte nad výběrem barvy, můžete si to vyzkoušet na „nečisto“ na své fotografii v počítači. Nebude to sice jako naživo a s čočkami, ale aspoň získáte lepší představu. Stačí, když si vyfotíte svou tvář nebo detail svých očí kvalitním fotoaparátem a fotografii pozměníte v online photo editoru na stránce http://ipiccy.com/. Trvá to jen pár minut a vaše oči se mohou rázem změnit na libovolnou barvu. Jednotlivé fotografie si pak můžete uložit a porovnávat mezi sebou – možná právě tak přijdete na to, která barva čoček by vám slušela nejvíce. Je však třeba poznamenat, že barevné čočky nepřekrývají vaši původní barvu duhovky, ale pouze ji zvýrazní danou barvou. Nečekejte tedy, že vaše původně hnědé oči budou průzračně modré, budou mít zajímavý modrý odstín. Mně osobně zvědavost nedala a zkusila jsem je – a musím říct, že moje modro-šedé duhovky se díky odstínu topaz (blue topaz) změnily na magnetizující modré, kterých si všimli všichni (dokonce i vrátný) 🙂

Jaro se pomalu blíží a možná právě vy si k barevnému jarnímu šatníku doladíte zajímavé barevné čočky. Hm, co takhle si koupit rovnou víc odstínů a měnit je podle oblečení?

Do brzkého psaníčka,

Vaše adminka 🙂

Sdílejte:
Kluci a holky z Bausch + Lomb

Jsme tým. Fascinují nás lidské oči. Máme rádi čočky a vše kolem nich. Pracujeme pro Bausch + Lomb. A snažíme se pomáhat a radit všem, kdo milují kontaktní čočky stejně jako my.