Pokud si myslíte, že nedokážete zhubnout, jste na omylu!

Sdílejte:

Zřejmě to znáte i vy – když se postavíte na váhu, čísla na ní pouze stoupají, ale klesnout se jim nechce za nic na světě. Mně osobně to velmi zlobí. A vás? Pravdou je, že jsem si upravila stravu a vysadila jakékoliv pečivo a moučná jídla, ale i tak se velký zázrak dosud nekonal. Stále jsem se snažila najít motivaci k tomu, abych konečně začala i cvičit, ale nedařilo se mi to – až dosud. Moje myšlení změnil příběh 28 leté Naďy, z níž je nová žena!

Nevím přesně, kdy u mě nastal ten zlom, ale dlouhá léta jsem si držela svou ideální váhu mezi 52 až 55 kg. Dnes mám už 65 kg a necítím se ve své kůži. Když se oblékám před zrcadlem, nechci věřit vlastním očím, že to tělo s těmi tukovými partiemi patří mně! A přesně platí i to, co tvrdí Naďa: mám pocit, že téměř nic nejím, ale když jsem si to minule sepsala, nestačila jsem se divit. Ale aspoň jsem přišla na to, že nestačí vysadit pouze mouku a moučná jídla (i kvůli mé intoleranci na žito).

Dala jsem si závazek, že si budu hlídat i sacharidy, velikost porcí a určitě i čas svého posledního jídla a jeho složení. Někdy je totiž těžké odolat, když je navařeno, že? Ale podobně, jako i Naďa, si dovolím tvrdit, že diety ani pilulky na hubnutí nefungují. Musím si prostě nastartovat své myšlení na to, že chci změnit svůj životní styl. Věřím, že díky tomu se zlepší i můj metabolismus a pohybem vyformuji postavu do křivek, jaké jsem měla dříve. Nebudu vám ani říkat, že mám doma zabalený cestovní kufr plný věcí, které si nemohu obléci, protože jsou mi těsné nebo malé! A jsou tam fakt pěkné kousky od Lacoste, Armaniho nebo Hilfigera, ach jo! 🙂 Takže, dnes začíná nová éra v mém životě – držte mi palce! 🙂 Možná vás pak potěším podobnými fotografiemi, které zveřejnila Naďa – není to parádní změna?

Její blog si můžete přečíst zde:

http://nadadzurovcinova.blogspot.sk/2014/03/moja-premena-sa-zacala-11032013.html?view=timeslide

A pro ty, které jsem „nakopla“ stejným směrem, nechávám motivační video ke cvičení:

Do brzkého psaníčka,

Vaše adminka 🙂

Sdílejte:
Kluci a holky z Bausch + Lomb

Jsme tým. Fascinují nás lidské oči. Máme rádi čočky a vše kolem nich. Pracujeme pro Bausch + Lomb. A snažíme se pomáhat a radit všem, kdo milují kontaktní čočky stejně jako my.