Škola mrkání – 2. díl

Sdílejte:

V další lekci Školy mrkání si osvojíme tři výrazy – hněv, strach a znechucení. Ani jeden z nich bychom nedokázali vyjádřit, pokud nás „řežou“ kontaktní čočky v očích. S komfortním pocitem v oku pomůže bio-inspirovaná novinka, víceúčelový roztok na kontaktní čočky Biotrue.

Nahněvaná

Ne každý den bývá růžový a narazit na člověka, který nás rozpálí doběla, není také nijak výjimečné. Než ale napočítáte do deseti, abyste mu z plných plic řekli, co si o něm myslíte, pusťte všechen svůj vztek do výrazu. Pohled lehce zespoda, zamračené čelo a koutky rtů svěšené hluboko dolů říkají vše.

Vystrašená

Někdo má strach z pavouků, někdo se bojí výšek a jiného zase děsí tma. Jsou však i momenty, kdy nás vystraší nepředvídaná událost nebo něčí „nevinný“ žertík. Nepříjemné emoce při tom vyjadřujeme víceméně intuitivně. Avšak návod, jak správně vypoulit oči a ukázat ten správný vyděšený výraz, je také umění…

Znechucená

No tak to je teda vážně nechutné! Někdy musíme čelit věcem, které bychom raději zapomněli ještě předtím, než se udály. Je vám něco „proti srsti“? Dejte to co nejrychleji najevo, aniž byste musela cokoli kulantně říkat. Znechucený pohled s typicky nakrčeným nosem a odmítavě zvednutou rukou nepotřebuje dalších slov.

Sdílejte:
Kluci a holky z Bausch + Lomb

Jsme tým. Fascinují nás lidské oči. Máme rádi čočky a vše kolem nich. Pracujeme pro Bausch + Lomb. A snažíme se pomáhat a radit všem, kdo milují kontaktní čočky stejně jako my.