Škola mrkání – 3. díl

Sdílejte:

V další lekci Školy mrkání s herečkou Kateřinou Janečkovou si natrénujeme další tři výrazy – přemýšlení, smutek a překvapení. Co bychom to byli za herečky, kdybychom nedokázali naplno využít sílu pohledu. Jde to ovšem pouze s dokonale komfortním pocitem v očích, který nositelkám kontaktních čoček zajistí bio-inspirovaná novinka, víceúčelový roztok na kontaktní čočky Biotrue.

Zamyšlená

Je spousta věcí, které se nám každý den honí hlavou. A tak není divu, že nás často někdo vytrhne z důležitých myšlenek, ke kterým se pak už těžko vracíme. Tomu můžeme zabránit jasným gestem – Nerušit! V čem spočívá? Oči zahleděné na určitý bod, lehce nadzdvihnuté obočí a ruka pod bradou s „výhružně“ vztyčeným ukazováčkem přes rty. To je ta správná kombinace.

Smutná

Nálada bývá vrtkavá. Někdy to zkrátka nevyjde a člověk se cítí pod psa. Ne každý je ale natolik vnímavý, že si všimne, kdy je potřeba člověka politovat. Empatie je sice pěkná vlastnost, ale není jí obdařen každý. Proto je potřeba vysílat jasné signály. Lesklé oči s jemně svraštělým čelem a našpuleným spodním rtem. Uvidíte, kolik ve svém okolí vzbudíte soucitu.

Překvapená

Překvapení jsou vždy zpestřením dne. Některá potěší, jiná méně, ale většinou se od nás očekává velkolepá reakce. A někdy ji je potřeba zahrát tak, že byste zasloužili Oscara. Jak na to? Doširoka otevřené zářící oči, pootevřená ústa od ucha k uchu a ruce „na srdci“ jsou tím nejosvědčenějším scénářem.

Sdílejte:
Kluci a holky z Bausch + Lomb

Jsme tým. Fascinují nás lidské oči. Máme rádi čočky a vše kolem nich. Pracujeme pro Bausch + Lomb. A snažíme se pomáhat a radit všem, kdo milují kontaktní čočky stejně jako my.