Škola mrkání – 4. díl

Sdílejte:

Dnešní lekce Školy mrkání s herečkou Kateřinou Janečkovou vás naučí jak dát svému obecenstvu najevo pořádnou nudu, namyšlenost a jak vykouzlit kouzelný úsměv. I v těchto výrazech hrají důležitou roli oči. Pokud nosíte kontaktní čočky, ten správný pocit v očích vám zajistí nový roztok Biotrue, který je inspirován fyziologií lidského oka.

Usměvavá

Nejpřirozenější výraz tváře, který dokáže nemožné – to je jednoznačně milý úsměv. Nejednoho z nás uchránil od pokuty nebo pomohl obměkčit neochotnou úřednici. Jak tedy na něj? Důležité je, aby šel od srdce. Pokud není upřímný, okamžitě nás prozradí oči. Těmi je také důležité udržovat s naším protějškem kontakt.

Namyšlená

Dnes večer jsem tu hvězda a dám to všem jasně najevo. Každá žena se potřebuje jednou za čas vypravit do společnosti s tím, že bude „královnou večera“. Kromě okouzlujícího outfitu je ovšem zapotřebí i kus hereckého talentu. Tak bradu nahoru a nasadit pořádně pohrdavý pohled. Ať každý ví, kdo tu dnes velí.

Znuděná

Nezajímavý film, nekonečná přednáška, nudný rozhovor… Nuda se nám do života občas připlete ať chceme nebo ne. Není vždy vhodné dávat okatě najevo naše „nadšení“. Pokud už to ale vážně přesahuje všechny meze, klidně popusťte svým emocím otěže. Jednoznačným gestem projevujícím nechuť a nezájem je nepřítomný pohled s podepřenou tváří.

Sdílejte:
Kluci a holky z Bausch + Lomb

Jsme tým. Fascinují nás lidské oči. Máme rádi čočky a vše kolem nich. Pracujeme pro Bausch + Lomb. A snažíme se pomáhat a radit všem, kdo milují kontaktní čočky stejně jako my.