Škola mrkání – 5. díl

Sdílejte:

V poslední lekci Školy mrkání s herečkou Kateřinou Janečkovou si nacvičíme jako efektně vyjádřit zasněnost, provinilost a natrénujeme i ďábelský výraz. I v těchto výrazech jsou nejdůležitější oči. Sílu pohledu dokážeme naplno využít, jen pokud se s kontaktními čočkami v očích cítíme opravdu komfortně. V tom pomůže novinka na trhu, revoluční bio-inspirovaný roztok na čočky Biotrue.

Zasněná

Někdo má rád akční ženy, jiný zase nedá dopustit na ty tiché a zasněné. Při lovu je proto potřeba přizpůsobit se kořisti, aby dostala to, co očekává. Zasněnou křehkou krásku z vás udělá kombinace nepřítomného pohledu kamsi do nebe a něžného výrazu ve tváři. Doplněním rukou nic nezkazíte.

Provinilá

Jsou věci, které nás mrzí. Slova ale vždy k vyjádření lítosti nestačí a tehdy nastává čas na takzvaný „psí pohled“. Neexistuje lepší prostředek citového vydírání! Stačí pohled zespoda s nadzdvihnutým obočím a jemně vtaženými rty. Vykouzlit ten nejnevinnější pohled už bude hračka. Odpuštěno?

Ďábelská

Máte někdy zlomyslné nebo škodolibé choutky? Je jasné, že máte za ušima a provokativně to chcete dát najevo? Učiněný ďábel! Jako zbraň zvolte tajemný pohled s lehce nadzdviženým obočím a k tomu si ještě pohrajte se špulením rtů. Každého zamrazí, případně bude zvědavostí bez sebe, co máte vlastně za lubem.

Sdílejte:
Kluci a holky z Bausch + Lomb

Jsme tým. Fascinují nás lidské oči. Máme rádi čočky a vše kolem nich. Pracujeme pro Bausch + Lomb. A snažíme se pomáhat a radit všem, kdo milují kontaktní čočky stejně jako my.