Soutěž o barevné čočky při příležitosti Světového dne zraku

Sdílejte:

14. říjen je Světovým dnem zraku. Při této příležitosti máte možnost soutěžit o jeden ze tří párů barevných kontaktních čoček značky Bausch & Lomb (dioptrické nebo nedioptrické) dle vlastního výběru.

Abychom si připomněli důležitost zdravého zraku, soutěžní úkol bude následující:

1. Pokud ještě nejste, staňte se fanouškem skupiny „ČTYŘI OČI jsou víc než dvě“ na Facebooku (klikněte na „Like/To se mi líbí“ u názvu skupiny)
2. Vzpomeňte si na situaci, kdy vám neostrý zrak způsobil nepříjemnosti. Nepoznali jste na ulici známého? Museli jste ve škole sedět v první lavici, abyste viděli na tabuli? Prosili jste lidi na zastávce, aby se za vás podívali, kdy jede autobus? Svůj zážitek nám opište v příspěvku na Zdi (Wall) skupiny.
3. Nasbírejte pro svůj příspěvek co nejvíce To se mi líbí (Like).

Soutěž trvá do 15. října, kdy vyhlásíme tří soutěžících s největším počtem Like při jejich příspěvcích, kteří získají kontaktní čočky SofLens Natural Colors v barvě dle vlastního výběru.

Sdílejte:
Kluci a holky z Bausch + Lomb

Jsme tým. Fascinují nás lidské oči. Máme rádi čočky a vše kolem nich. Pracujeme pro Bausch + Lomb. A snažíme se pomáhat a radit všem, kdo milují kontaktní čočky stejně jako my.