Tak tohle dokáže jen málokdo!

Sdílejte:

Znáte to – přátelé vás dennodenně zaplavují různými kuriozitami na Facebooku. Některé vás pobaví, jiné zarmoutí a jsou i takové, které ve vás vyvolají obdiv. To poslední se mi stalo nedávno, když jsem uviděla tohoto úžasného člověka, který dokáže malovat tak, jak asi jen málokdo.

Mladý čínský umělec Song Syaonan má výjimečný talent – dokáže nakreslit portrét oběma rukama ve stejnou dobu!

Pro mnohé z nás je velmi těžké udělat jen rovnou čáru druhou rukou, kterou nepíšeme. Song Syaonanovi to zjevně žádný problém nedělá, protože oběma rukama dokáže odvézt stejně kvalitní práci. A jak perfektně! Je pro mě absolutně nepochopitelné a obdivuhodné zároveň, že nekreslí dva stejné, ale dva rozdílné portréty současně a každý jinou rukou. Jde o jednu z kreativních technik malování portrétů, které jsou vášní mladého umělce. Výsledek jeho neobyčejné práce si můžete prohlédnout v tomto videu:

http://www.youtube.com/watch?v=AnMSt18Ylbk

Co na to říkáte? Taky jste nemohli věřit vlastním očím? Já se divím nejen tomu, jak koordinuje pravou a levou ruku, ale skvělé musí mít i oči. Já bych si duhovky se zorničkami hledala asi někde zaběhnuté za víčky, protože bych pořádně šilhala 🙂 Každopádně klobouk dolů před tímto umělcem, pokud video není „fake „.

Viděli jste i vy něco podobně fascinující, s čím byste se chtěli podělit? Nebo dokážete i vy něco, co není běžné? Pokud ano, pochlubte se 🙂

Do brzkého psaníčka,

Vaše adminka

Sdílejte:
Kluci a holky z Bausch + Lomb

Jsme tým. Fascinují nás lidské oči. Máme rádi čočky a vše kolem nich. Pracujeme pro Bausch + Lomb. A snažíme se pomáhat a radit všem, kdo milují kontaktní čočky stejně jako my.