Výhody kontaktních čoček

Sdílejte:

Věděli jste, že téměř 40% lidí potřebuje drobnou dioptrickou korekci zraku? Vynález profesora Otto Wichterleho byl skutečně přelomový a pomohl právě těm z nich, kteří se cítili být limitováni brýlovými obroučkami.

Vy, kteří kontaktní čočky nosíte každý den, už jejich výhody jistě znáte.  Těm, kteří se stále ještě rozhodují, zda a jaké si pořídit, přinášíme pár tipů, které by jim mohlo rozhodování ulehčit.

 

Close-up of blue woman eye with contact lens applying

Přirozená krása

Kontaktní čočky změní vaši image a podtrhnou váš přirozený vzhled. Obroučky brýlí zakrývají váš obličej a způsobují někdy to, že za nimi vaše oči vypadají menší či naopak větší.  S čočkami budete vypadat skvěle – jak na společenských akcích, tak i na dovolené. Umožní vyniknout vašemu nalíčení – nic už nebude zakrývat váš make-up, oční stíny nebo řasenku.

Svoboda pohybu

Můžete se věnovat jakékoli sportovní aktivitě, při které by vám brýlové obruby překážely – už žádné sklouzávání obrouček z nosu při běhání nebo skákání ve fitness centru či pocit váhy obrub. Čočky vám umožní výborně zaostřit vždy a v jakékoli situaci – ať už právě při sportu, při řízení auta či za zhoršených světelných podmínek. Nebudou vás omezovat v nošení lyžařských, cyklistických či potápěčských brýlí.

Kvalita vidění

Už žádná obrazová zkreslení, odrazy nebo zamlžení brýlových čoček. Kontaktní čočky možní vašim očím vidět ostře včetně periferních oblastí i při slabém osvětlení. Nezamlží se při příchodu do místnosti, nezamokří se v dešti a eliminují veškeré odlesky a záře.

Pokud chcete čočky vyzkoušet, doporučujeme jednodenní čočky Biotrue ONEday, které se snadno nasazují i vyjímají z očí a přesně tak i fungují.

 

 

Sdílejte: