Vyzkoušejte kontaktní čočky Biotrue, vaše oči vás budou milovat!

Sdílejte:

Nosíte kontaktní čočky, ale nejsou příliš pohodlné? Přemýšleli jste o vyzkoušení jednodenních čoček? Přečtěte si náš článek o jednodenních kontaktních čočkách Biotrue, které jsou navrženy tak, aby fungovaly jako vaše oči.

Výhody jednodenních kontaktních čoček

Nejpodstatnějším argumentem pro nošení jednodenních kontaktních čoček je jejich nenáročná údržba, čočky ráno nasadíte a večer vyhodíte. Odpadá tak celý hygienický proces, který je u vícedenních kontaktních čoček velmi důležitý. Tato skutečnost se hodí zejména v letních měsících a na dovolené. Pokud plánujete pobyt u moře, doporučujeme zvolit nejlépe jednodenní čočky a jejich častější výměnu. Mořská voda kvalitu kontaktních čoček znehodnocuje.

U jednodenních kontaktních čoček se snižuje množství na nich ukládaných nečistot, při dlouhodobějším nošení je pravděpodobnost rizika infekce vyšší. Pozitivním plusem pro vaši peněženku je rovněž finanční výhodnost, není třeba pořizovat roztoky a pouzdra. Cenové rozdíly mezi čočkami navíc nejsou příliš veliké. Jednodenní kontaktní čočky jsou ideální zvláště pro sportovce, alergiky či nepravidelné nositele čoček.

1200_900_prispevky_pohodlie

Čočky Biotrue fungují jako vaše oči

Mezi oblíbené jednodenní čočky patří Biotrue ONEday, které jsou průkopníkem v zajištění ostrého zraku a pohodlného nošení. Kontaktní čočky obsahují Hypergel, který vyniká vysokým obsahem vody a značnou propustností kyslíku. Předností je tak vysoký obsah vody, a to až 78 %, což je přibližně stejně jako obsah vody v lidské rohovce.

Při návrhu kontaktních čoček Biotrue ONEday se vycházelo z fyziologie očí, čočky jsou navrženy tak, aby co nejvíce napodobovaly vlastnosti zdravých slz. Tím je zajištěno komfortní nošení a ostrost zraku po celý den, nebudete rušeni žádným zkreslením či rozostřením. Kontaktní čočky dokonce redukují oslnění a světelné kruhy i za zhoršených podmínek.

Součástí je také UV filtr, který absorbuje část škodlivého UVA a UVB záření. Je ovšem důležité podotknout, že čočky neslouží jako plnohodnotná náhrada za sluneční brýle.

Vyzkoušejte si zkušební pár zdarma a dejte nám vědět své zkušenosti s kontaktními čočkami Biotrue ONEday.

 

Sdílejte: