Vyzkoušela jsem je! Biotrue ONEday jsou úžasné!

Sdílejte:

A to já nechválím cokoli ani kohokoli. Dokonce se dobrovolně přiznávám, že jsem měla nejdříve obavy, jelikož zakřivení mých očí je 8,4 a tyto čočky mají zakřivení 8,6 s průměrem 14,2. Ale jak se ukázalo, mé obavy byly zcela zbytečné, protože nové čočky mě okouzlily.

Nové, bio – inspirované jednodenní kontaktní čočky Biotrue ONEday lenses jsou k mání i v České republice. Nový materiál Hypergel, vysoký podíl vody, propustnost kyslíku a jednodenní komfort byly pokušením, které jsem musela zkusit. Včera jsem si je aplikovala do očí poprvé a měla jsem zvláštní pocit. Jakoby mi zpočátku trochu překážely, ale přešlo to. Dnes mám opět nový pár na očích a už od časného rána se s nimi cítím velmi komfortně. Nepřekážejí, neslzí mi oči, vidění je fajn a nemám potřebu si kapat umělé slzy, což velmi oceňuji.

Snadno se aplikují a mně osobně sedí na očích tak dobře, že pokud je chci z očí vyndat, musím si dát trochu záležet. 🙂 Ale aspoň vím, že je určitě nikde a nikdy neztratím. A včera večer jsem se radovala, že je nemusím oplachovat a dávat do pouzdra. Vyndala jsem je a směřovaly rovnou do odpadkového koše. S vědomím, že tyto čočky jsou tou nejhygieničtější volbou, jakou mohu dopřát svým očím, jsem se tím nemusela už více zabývat.

Nevím, jestli jste už slyšeli o nové soutěži s Biotrue ONEday lenses, ale skvělou zprávou je, že si nové kontaktní čočky můžete vyzkoušet i vy. A přitom možná vyhrajete i skútr Akumoto! Pokud se chcete dozvědět více, navštivte stránky www.bausch.cz a pak oční optiku, kde si zkusíte nové bio – inspirované čočky. Budu ráda, když se s námi na Facebooku podělíte o vaše pocity a zkušenosti s čočkami Biotrue, alespoň je porovnáme s mými 🙂

Do brzkého psaníčka,

vaše adminka

Sdílejte:
Kluci a holky z Bausch + Lomb

Jsme tým. Fascinují nás lidské oči. Máme rádi čočky a vše kolem nich. Pracujeme pro Bausch + Lomb. A snažíme se pomáhat a radit všem, kdo milují kontaktní čočky stejně jako my.